Швидкі тести та медичне обладнання отримала амбулаторія №6 у Довгинцівському районі

ЗДОРОВ'Я
22.01.21 - 17:38

Більше тисячі швидких тестів та цілий комплекс медичного обладнання отримала сьогодні 6-а амбулаторія сімейної медицини, яка обслуговує мешканців Довгинцівського району.

Така допомога стала можливою внаслідок співпраці між Українським фондом соціальних інвестицій, Криворізькою мерією та громадською організацією «Егіда-Центр».

 

Відтепер оперативно виявити коронавірус можна вже у 6-ій амбулаторії.

 

«Крім 1300 тестів, ми отримали обладнання, яке буде допомагати в діагностиці різних захворювань: безконтактні термометри, пульсоксиметри, які визначають сатурацію. Це допоможе нашим лікарям швидше визначити, потрібна госпіталізація людині, чи ні», - каже Анастасія Кузнєцова, директор ЦПМСД № 5. - Крім цього, амбулаторія отримала сучасний електрокардіограф, глюкометри та небулайзери".

 

Таке поповнення стало можливим завдяки проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Його ініціював Український фонд соціальних інвестицій. З цією організацією криворізька мерія підписала меморандум про співпрацю.

 

"У Кривому Розі виграли цей конкурс дві амбулаторії загальної практики та сімейної медицини. Це 6-а амбулаторія і 1-а амбулаторія 7-го центру первинної медико-санітарної допомоги», - пояснила Тетяна Скляренко, консультант із розвитку потенціалу громад Українського фонду соціальних інвестицій.

 

Тести та обладнання закуплені фондом за кошти гранту Уряду Німеччини через Банк розвитку KfW. Та це лише перший етап інновацій в цій амбулаторії. Незабаром у закладі розпочнеться капремонт: заміна всіх інженерних комунікацій, ремонт підлоги й стелі, стін, перестінків, заміна вікон на енергозберігальні, заміна дверей», - поінформував Олександр Павлюченко, консультант з технічних питань Українського фонду соціальних інвестицій.

 

Історія співпраці нашого міста з Українським фондом соціальних інвестицій розпочалася два роки тому. Був оголошений конкурс на реалізацію проєктів покращення житлових умов. І тоді громада міста в особі ГО «Егіда-центр» як ініціативна група написала проєкти, які й подали на конкурс. Криворізькі проєкти його виграли. Це створення житлових умов у 17 квартирах для внутрішньо переміщених осіб на вул. Каткова, 25, а також заміна вікон та дверей на енергозберігальні, утеплення фасаду дитсадка №255 на вул. Каткова, 53.

 

Міська влада та криворізька громада громада і надалі планують співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: