Скучили за карантином? У МОЗ назвали дату посилення обмежень в Україні

ОФІЦІЙНО
14.09.21 - 15:12

Від понеділка, 20-го вересня, в Україні почнуть діяти обмеження «жовтої» зони. 
 

Карантин в Україні посилять, коли вступить в силу Постанова Кабінету міністрів №1236 – в понеділок, 20 вересня. 

 

Рішення про це до кінця поточного тижня прийме Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

 

Він зазначив, що Україна повернеться в режим регулярних засідань комісії ТЕБ та НС. Це необхідно для того, щоб контролювати ситуацію з поширенням коронавірусу й оперативно ухвалювати рішення. 

 

Кузін вважає, що в Україні поки рано говорити про нову хвилю коронавірусу, попри зростання рівня захворюваності. За його словами, навантаження на систему охорони здоров'я наразі під контролем. У країні зайнято 23% реанімаційних ліжок, 17% ліжок із під'єднаним киснем, зайняті 8% апаратів штучної вентиляції легенів.

 

Наразі стурбованість викликає тільки коефіцієнт виявлення випадків інфікування, зазначив головний санітарний лікар. Відповідно до вимог Всесвітньої організації охорони здоров'я, показник не повинен перевищувати 3%. Однак більшість регіонів в Україні перейшли цю позначку і поступово наближаються до 5%. Це означає, що ситуація з поширенням коронавірусної інфекції, ймовірно, буде погіршуватися.

 

 

Джерело: Obozrevatel. Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: