"Слуга народу" Олександр Котляр склав повноваження депутата Криворізької міськради

ПОДІЯ
31.08.21 - 10:43

Сьогодні на сесії Криворізької міської ради колишній секретар міськради Олександр Котляр заявив, що складає ще й повноваження депутата. Котляр представляв у міськраді партію "Слуга народу".

"Мною було започатковано ініціативи, які, сподіваюсь, продовжить реалізовувати місцева влада. Я складаю з себе повноваження депутата міської ради і прошу колег підтримати моє рішення", - виголосив Котляр.

 

В.о. міського голови Юрій Вілкул подякував Олександру Миколайовичу за його роботу на цій посаді.

 

Нагадаємо, з посади секретаря міської ради представник "Слуги народу" пішов 25 серпня, після трагічної загибелі Костянтина Павлова. 

 

Екс-секретар вийшов із фракції «Слуг народу» в міськраді і здав депутатський мандат. Крім цього, депутатську групу, створену «Слугами», покинули 5 осіб.

 

Про це рішення депутатів вийти із фракції і групи «слуг» стало відомо на сьогоднішній сесії міськради.

 

 "За" рішення Олександра Котляра проголосував 51 обранець.

 

Також на сесії було прийнято рішення про звернення до правоохоронних органів та керівництва Верховної Ради з вимогою проведення об'єктивного розслідування загибелі Костянтина Павлова за версією «умисне вбивство», створення спеціальної тимчасової слідчої комісії Верховної ради України і розслідування «зливу» змонтованого відео з будинку загиблого.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: