Соціальний захист. Майже 32 тисячі криворіжців отримають допомогу від міста

АКТУАЛЬНО
16.04.20 - 10:22

У Кривому Розі діє програма соціального захисту мешканців. У 2020 році розширили перелік видів соціальної допомоги від міста - з міського бюджету вже виділено 81,8 млн грн. 84,5 тисячі криворіжців отримали допомогу.

"Майже 32 тисячі криворіжців отримають допомогу від міста, - каже Ю. Вілкул. - На квітневому засіданні виконкому міськради ухвалили 28 проєктів–рішень соціального спрямування на загальну суму 41,5 млн грн".

 

Кривий Ріг надає матеріальну допомогу всім родинам, які виховують дітей з інвалідністю. П’ятий рік поспіль з міського бюджету виділяють кошти на забезпечення таких діток засобами гігієни.

 

«У квітні виділяємо кошти на виплату матеріальної допомоги 110 сім’ям для забезпечення підгузками. Це суттєва підтримка родинам, які виховують діток з інвалідністю. У березні таку допомогу отримали 100 дітей», - зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

 

Окрім цієї допомоги, всі батьки дітей з інвалідністю отримують матеріальну допомогу у розмірі 10 тис грн на кожну особливу дитину, що вдвічі більше ніж торік. У квітні таку допомогу отримають 1330 дітей. З початку року її отримали родини 599 особливих дітей.

 

Вперше у 2020 році допомогу з міського бюджету отримують всі особи з інвалідністю з дитинства. За підготовленим проєктом рішення, допомогу отримають 488 таких криворіжців. У березні таку допомогу отримали 549 чоловік.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: