Сьогодні матері криворізького воїна - Героя України Віктора Оцерклевича - вручать "Золоту зірку"

ГОРДІСТЬ
23.05.22 - 12:58

Сьогодні мати криворізького воїна - капітана Віктора Оцерклевича - має отримати від Президента Зеленського орден «Золота зірка» за подвиг її сина, який став Героєм України (посмертно).

Як ми писали, 6 квітня 2022 року капітан 17-ї танкової Криворізької бригади Віктор Оцерклевич загинув на Донбасі, хоробро й самовіддано захищаючи свою землю від загарбника. Указ №233/2022 про присвоєння криворіжцю звання Героя України глава держави підписав 12 квітня.

 

Віктор Оцерклевич народився 10 травня 1986 року в Болграді Одеської області. Після строкової служби залишився у війську, але 2010 року звільнився й надалі працював на шахті “Родіна” Криворізького залізорудного комбінату.

Протягом 2015-2016 років воював в АТО. У грудні 2016 року уклав контракт про проходження військової служби в лавах ЗСУ. Воював неподалік Донецького аеропорту, на Світлодарській дузі та в інших “гарячих точках” АТО/ООС. Служив, зокрема, у 54-й окремій механізованій бригаді.

 

“До 2010 року я служив, а потім звільнився, бо бачив розпад нашої армії. Відтоді дуже змінились і озброєння, і екіпірування. Ми дуже зросли. Я думаю, з часом наші Збройні сили будуть дуже міцні, серед найкращих у світі. Ця війна нас дуже підняла. Думав, що цього вже не зробить ніхто. Але бойові дії зробили нашу армію сильнішою, військових – професійними і вмотивованими”, – розповідав Віктор у лютому 2018 року.

 

Станом на квітень 2022 року, капітан Оцерклевич (Крєпиш) був заступником командира механізованого батальйону 17-ї окремої танкової бригади імені Костянтина Пестушка. Він загинув біля міста Бахмут Донецької області.

Криворізька земля пишається своїми Героями! Вічна слава і пам'ять! 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: