Спортсмени ДЮСШ №6 – переможці Кубку федерації Кривого Рогу з самбо

СПОРТ
03.01.20 - 11:32

У спортивному комплексі «Молодість» відбулися змагання за Кубок міської федерації з боротьби самбо. Це традиційний щорічний турнір, в якому перевірку проходять спортсмени 11-ти-12-ти років. У травні ця вікова категорія самбістів візьме участь у чемпіонаті України, що буде в Одеській області.

«У змаганнях брали участь 4 клуби: ДЮСШ №6, 7, 9 та 2. Придивлялися до майстерності дзюдоїстів і самбістів, які вже неодноразово ставали чемпіонами і призерами обласних турнірів», - говорить головний суддя турніру Анатолій Кантур.

 

Кубок міської федерації з боротьби самбо - командні змагання. Криворізькі самбісти називають їх «стінка на стінку». Від кількості особистих перемог спортсменів залежить загальнокомандне місце.

 

Найкращими цього разу були вихованці ДЮСШ №6.

 

«Ми підготувалися на тренуваннях, відпрацьовували кидки, один одного підтримували і посіли перше місце», - розповідає вихованець ДЮСШ №6, Семен Макаров.

 

Срібло - у представників ДЮСШ №2, а третє й четверте місця - у самбістів 9-ї та 7-ї спортивних шкіл. Старт чергового змагального сезону - вже 11 січня. Його ознаменує обласна першість з боротьби самбо, яка відбудеться у Жовтих Водах.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: