«Стан дівчини - вкрай тяжкий, навіть критичний», - Сергій Риженко про стан військових, поранених у Дніпрі

КОМЕНТАР
27.01.22 - 13:30

Одна з поранених солдатом у Дніпрі людей жінка-військова зараз перебуває у вкрай тяжкому стані. Про це повідомив журналістам генеральний директор обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Як ми писали, уночі в Дніпрі на території машинобудівного заводу ""Південмаш" солдат-строковик Артем Рябчук прицільно розстріляв солдатів і втік: 5 людей загинули, ще 5 поранені. Серед загиблих - 4 військовослужбовці та одна цивільна особа (жінка на КПП заводу). Незабаром стрільця затримали у селищі під Дніпром.

 

«22-річна дівчина отримала три кулі – в живіт, плече і коліно. Одна з куль зачепила кишківник, втрачено багато крові. Стан вкрай тяжкий, навіть критичний. Робимо все можливе, щоб вона тільки вижила», - повідомив  Сергій Риженко.

 

Молоду жінку вже прооперували, вона перебуває на апараті штучного дихання.

 

Загалом у дніпровській лікарні перебувають четверо з п’яти поранених військовослужбовців: одна дівчина і три чоловіки. Всіх їх прооперували. Один із поранених чоловіків теж у вкрай тяжкому стані: у нього поранення в живіт та стегно. Ще один військовий – у тяжкому стані, третій – у стані середньої тяжкості.

 

Ще один військовослужбовець у тяжкому стані перебуває у 16-й лікарні. У нього поранення грудної клітки, стегон і плеча.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: