Стоп Дніпро відміняється? Рішення міськради не відповідає законодавству, - облрада

КОМЕНТАР
08.04.20 - 12:22

Місто Дніпро не зачиняється! - повідомили в обласній раді.

Нагадаємо, 7 квітня спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру ухвалила рішення про заборону на в’їзд до Дніпра транзитного транспорту та транспорту, що прибуває з інших регіонів України.

Обмеження мали набути чинності 8 квітня і діяти до кінця загальнодержавного карантину, запровадженого урядом по всій Україні.

 

Як ми писали, про це повідомили у міській раді Дніпра.

 

Але рішення міської ради не відповідає законодавству, - заявили тим часом в облраді.

«Приймати рішення про обмеження в’їзду або перекриття населеного пункту може лише центральна влада шляхом введення військового чи надзвичайного стану. І затверджується це Верховною Радою. Якщо мова йдеться про карантинні пости, які передбачають, в першу чергу, наявність на них лікарів, то такі працюють в області більше ніж три тижні. Якщо м. Дніпро хоче встановити додаткові карантинні пости і забезпечить на них чергування лікарів, виключно для перевірки стану здоров’я, ми допоможемо силами поліції. Решта, як-то заборона транзиту, в’їзд у місто з інших регіонів  - це заяви виключно заради PR і інформаційного приводу», - зауважив голова облради Святослав Олійник.

 

Фото Обозреватель.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: