Стрілянина на Макулані. Мешканці житломасиву розповіли, як це було

СПЕЦРЕПОРТАЖ
23.10.20 - 17:19

Як ми писали, близько опівночі мешканців житломасиву Всебратське-2 розбудили дивні звуки, а вранці вони виявили сліди від куль на своїх вікнах. Люди кажуть, постріли лунали з боку військової частини.

«Сусіди говорили, що з 22.00 до 24.00 це відбувалось. Я вранці вже зайшов до дитячої кімнати, вікна виходять туди, то два простріли побачив у вікнах. У мене потрійний склопакет, то перший склопакет розбило», – розповів нашим журналістам Олександр, мешканець обстріляного будинку. 
 

Олександр показує фото вузького круглого отвору у вікні - на доказ того, что це могла бути куля. 

 

Сусіди чоловіка розповіли – було кілька серій пострілів. Протягом двох годин це тривало, безладна стрілянина з проміжками. Хто це міг зробити, люди не знають.

 

«У нас з того боку від будинку - будівництво і військова частина. Будівництво давно заморожене, але ми спостерігаємо через ось ці ворота постійно якісь рухи. Люди з сумками туди-назад. Чи то будівельники, чи то військові – ми не розуміємо», – ділиться Олександр. 

Мешканка Наталя розповіла, що по той бік будинку, звідки лунали постріли, вся територія темна, немає ні камер, ні ліхтарів. Після нічної пригоди місцеві мешканці серйозно налякані. 

 

«Зараз просто чути періодично якісь постріли, розуміємо, що це з боку військової частини, але щоб прямо по будинку, по вікнах – це ось вперше. Протягом, напевно,  двох тижнів назад чули, як вибухові пакети рвалися", – пригадує Наталя. 

Мешканці одразу звернулися до правоохоронців.

 

«До поліції надійшло повідомлення про те, що місцева мешканка у себе на вікні помітила сліди від пострілів. Заявка зареєстрована в порядку, передбаченим чинним законодавством», – прокоментувала Катерина Денисенко, інспекторка Криворізького відділу поліції. 

 

Заявою люди не обмежились і звернулись до військових.

«Хтось із людей зателефонував до військової прокуратури, тому що потім дзвонили мені з військової поліції. Теж цікавилися тим, що сталося. Сказали, будуть шукати винних, і вчора цілий день щось ходили шукали по військовій частині», – поділилась пані Наталя.

 

Чим закінчиться історія з нічною стріляниною та чи відшкодують людям вартість нових вікон – поки не відомо.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: