Ситуація на Криворіжжі: Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на 12 квітня

ВАЖЛИВО
13.04.22 - 8:17

Головні тези брифінгу начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула, станом на вечір 12.04.

Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому регіоні стабільна та перебуває під контролем ЗСУ та Військової адміністрації. Раніше ворог був відсунутий у периметр Херсонської області, було звільнено 15 населених пунктів. Ворог намагався зробити контратаки, але їх відбили. На території Дніпропетровської області ворожих сил немає.  

 

Продовжуємо допомагати відновлювати мирне життя у звільнених селах Херсонської області. Там жителі з радістю та буквально зі сльозами на очах зустрічали наших українських солдатів-визволителів. Коли дивишся на це, то віриш – наш народ непереможний. Допомагаємо поновлювати нормальну роботу медицини, поліції, енергетики. Забезпечили підвіз продуктів, а також лікування всіх, хто цього потребує.

 

У самому місті ситуація стабільна, вся інфраструктура працює нормально. Кривий Ріг – найбільший промисловий центр країни та його нормальна робота є вкрай важливою для всієї України.

 

Сьогодні відбулася велика перемога на економічному фронті. Кривий Ріг дав країні перший військовий чавун. Після зупинки металургійного виробництва сьогодні задуто доменну піч №6 ПАТ «АМКР». Металурги Кривбасу – великі молодці! Поступово збільшують обсяги виробництва підприємства групи "Метінвест". Працююча економіка – це кровоносна система держави, робота і зарплата. А податки – зрештою, це кулі та снаряди для знищення ворогів.

 

Щиро дякую всім нашим промисловцям, а також усім підприємцям міста, які зберігають виробництво, робочі місця та платять зарплату.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: