Танкісти 17-ої ОТБр записали для криворізьких діток відеоподарунок - привітання з Днем Святого Миколая

СВЯТО
19.12.18 - 12:33

 Танкісти 17-ої ОТБр записали для криворізьких діток відеоподарунок - привітання з Днем Святого Миколая. 

Командир танкової бригади привітав увесь особовий склад та усіх українців: "Вітаю усіх з довгоочікуваним Днем Святого Миколая! Цього дня навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку, адже так приємно знайти там подарунки. Нехай це свято наповнить ваш будинок щастям, теплотою та любов'ю! Зі святом!"
 

Наші оборонці ні на день не втрачають пильність, готуючись до захисту країни від агресора, - звітує прес-служба ОТБр.

Особовий склад підрозділу розвідки провів тактико-стройові навчання з облаштування засідки в умовах, наближених до бойових.

Військовослужбовців поділили на три групи: спостереження, забезпечення й штурму.

Командир групи виставив спостерігачів, які виявили та доповіли командиру групи про те, що колона рухається в бік району проведення засідки. Група забезпечення та штурмувальна група вибрали позиції засідки на найбільш вигідних умовах для маскування та максимально пересічній місцевості для погіршення маневру противника.

Після наближення колони противника до місця проведення засідки, перша машина була підірвана - колона зупинилася, після чого група забезпечення відкрила вогонь.

При знищенні явного противника, штурмувальна група захоплення зробила маневр до колони. Взяли полоненого з картою та документами. Після захоплення, замасковуючи сліди в районі засідки, група швидко відійшла з полоненим.

Особовий склад виконав бойовий наказ командира підрозділу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: