«Тариф по 8 гривень – то зупинка всіх маршрутів». Криворізькі перевізники вийшли на мітинг

СОЦІУМ
26.01.22 - 9:31

Перед початком сесії міської ради, біля виконкому перевізники влаштували мітинг з вимогою підвищити тарифи за проїзд. Мітинг криворізьких водіїв зумовлений, за їх словами, нерентабельністю старих тарифів. Водії відмовляються виходити на лінії, бо "працюють у збиток". 

«Нам потрібно годувати наші сім’ї», «Краще регулюйте тарифи на пальне та запчастини», «Тариф по 8 гривень – то зупинка всіх маршрутів» - з такими закликами перевізники вийшли на площу Молодіжну.

 

Нагадаємо, Кривий Ріг - єдине місто України, де тарифи на проїзд переглядали ще у 2019 році, і було встановлено граничну вартість проїзду на рівні 8 гривень. Проте з того часу стрімко зросли ціни на бензин, дизпальне та запчастини. Крім цього, на 60% зросла мінімальна заробітна плата та інші складові тарифу. 

 

З цими аргументами приватні перевізники на початку січня звернулися до міської влади з проханням провести перерахунок тарифів, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Наказу Міністерства транспорту та зв'язку України №1175.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: