Тернівський район на 100% з теплом і світлом. Критична інфраструктура у всіх районах міста працює стабільно, - Олександр Вілкул

ВАЖЛИВО
06.03.22 - 18:16

У частині Тернівського району, яка постраждала через пожежу на підстанції шахти «Тернівської» КЗРК, повністю відновлено тепло- та електропостачання. Підключено всі 11 658 абонентів, - повідомив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«Вдалося за добу зробити фактично неможливе, на що й у мирний час знадобився б тиждень. Дякуємо всім, хто цієї доби не спав і працював на відновленні.

Нагадаю, внаслідок пожежі на підстанції, яка почалася о 23.37 5 березня, було знеструмлено Володимирівку, Чкалівку, 199 будинків, 4 школи, 7 дитсадків, частину тролеїв, 8-му міськлікарню та низку інших об'єктів. Також були знеструмлені котельні 17-го кварталу та 8-ї міськлікарні.

Вже о 01.30 5 березня було подано електроенергію на 8-му лікарню. До 01.40 ночі пожежу на підстанції загасили. О 04.00  було підключено 5136 абонентів. Тролеї були підключені, електротранспорт зранку рушив у звичайному режимі.

Котельні були запущені вчора. О 9-ій  ранку вдалося запустити котельню на 8-му міськлікарню, до вечора була запущена і велика котельня, яка подає тепло на 17-й квартал. Зараз котельні технологічно вийшли на стандартний режим роботи, тепло, як по всьому місту, стабільно подається всім абонентам», - зазначив Олександр Вілкул.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: