Тест позитивний! Криворізький ДУЕТ на два тижні переходить на дистанційне навчання

ОСВІТА
08.09.20 - 15:49

Знову карантин! Новоутворений Державний університет економіки і технологій (ДУЕТ) на два тижні, з 8 до 22 вересня, переходить на дистанційне навчання. У працівників криворізького університету виявили коронавірус. 

На офіційній сторінці ДУЕТ опублікували наступну заяву:

 

"Сьогодні ми вже пережили перший шок невідомості. Ми не піддалися паніці. Але боротьба триває. І як стверджує ВООЗ, до подолання кризи ще треба докласти багато зусиль. Елементарні заходи персонального захисту, гігієни, соціального дистанціювання - ось головні чинники нашої перемоги на сьогодні. Проте чи завжди ми дотримуємося цих елементарних правил?

Мусимо собі відверто зізнатися, що не всі і не завжди. Тож виникають випадки інфікування через контакти в громадських місцях, вдома, на роботі. В цьому випадку кращою протидією поширення інфекції є дії на упередження та локалізацію можливих або наявних осередків захворювання.

У нашому випадку, це карантинні обмеження у форматі дистанційного навчання, самоізоляції. Тож, зважаючи на ускладнення епідеміологічної ситуації з захворювання на короновірусну інфекцію, спричинену збудником COVID-19, що має місце, було прийнято рішення про тимчасове посилення карантину у форматі дистанційного навчання терміном на 2 тижні.

Дистанційне навчання починатиметься з 08.09.2020 року й триватиме до 22.09.2020 року. Додаткова інформація щодо організаційних особливостей навчального процесу у цей період буде підготовлена і розповсюджена Центром студентських комунікацій у найближчий час. Дякуємо за розуміння".

 

Нагадаємо, у червні 2020 року Криворізький економічний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана та Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України об'єднали. Відтепер вони стали ДУЕТом.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: