ТОП-5 загублених островів світу

ЦІКАВО
15.02.19 - 12:19

У час новітніх технологій і швидкісного інтернету здається, що на Землі не залишилося жодного місця, де не ступала нога людини. Проте, є ще кілька місць Середземномор’я, що виглядають ніби ілюстрації Загубленого Світу.

Видання  CNN пропонує увазі читачів ТОП-5 невідомих середземноморських островів.

 

Iles Sanguinaires, Франція

Українською назва звучить як «Криваві острови».   Вони розташовані біля західного узбережжя французького острова Корсика і славляться своїми яскравими фіолетовими заходами сонця.

 

Susak, Хорватія

На острові мешкає менше ніж 200 чоловік. Спілкуються діалектом, який іноді важко розуміють навіть самі хорвати. На острові немає ні банків, ні банкоматів – самі поштові відділення. Місцеві вулички, вимощені бруківкою, не передбачені для їзди авто. Susak – колишнє римське поселення, яке славиться своїми виноградниками. 

 

Chrissi, Греція

Це – справжній піратський острів. Лежить на південь від Криту у Лівійському морі. Славиться пальмами, піщаними дюнами, кедровими гаями та смарагдовою водою поблизу узбережжя.

 

Bozcaada, Туреччина

Острів розташований на узбережжі Егейського моря. За "Іліадою" Гомера, саме тут десь грецький флот чекав на сигнал Одіссея, аби увійти до Трої. Також залишилася кам’яна фортеця з виноградниками, яку заклав правитель Османської імперії Сулейман Пишний. Колись єдиними мешканцями острова були рибалки і вівчарі.

 

Alicudi, Італія

Острів, який без перебільшення можна назвати відірваним від світу. Тут немає трамваїв, тролейбусів і бензозаправок. Замість шляхів – дороги, протоптані віслюками. Віслюк на  Alicudi – основний «транспорт" і годувальник. Туристам варто запастися готівкою, адже на острові немає жодного банківського відділення.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»