Трагічна смерть під землею: деталі загибелі чоловіка на будівництві в Кривому Розі. Відео

ПОДІЯ
31.07.20 - 9:08

Як ми вчора повідомляли, на Бульварі Вечірньому, на будівельному майданчику організації “Римстрой” присипало землею 64-річного чоловіка. На жаль, врятувати його не вдалося.

Деталі трагедії прокоментуваала нам Світлана Чередниченко, фахівець із роботи зі ЗМІ 3-ї ДПРЧ.

 

О 17-02 надійшло повідомлення від працівників служби «103», що на Бульварі Вечірній Саксаганського району до траншеї втрапив чоловік. На виклик прибули 10 рятувальників 14-ої та 26-ої частин.

 

Траншея була викопана на будівельному майданчику “Римстрой” для прокладання комунікацій на відкритій території. Літній чоловік приніс обід своєму зятю, одному з працівників організації. Передавши їжу, він пішов додому. Далі, за невідомих обставин, чоловік упав у яму і його засипало землею, яка зсунулася з краю траншеї (розміром 6х4 та глибиною 3 метри).

 

Рятувальники відкопали тіло чоловіка. За словами заступника начальника рятувального загону Ігоря Кареліна, під шаром землі він пробув близько 30-40 хвилин. Медики швидкої допомоги констатували смерть.

 

Загиблий чоловік - 1956 року народження, не криворіжець. Мешкає в Харківській обл., м. Лозова. До Кривого Рогу він приїхав на гостину до дітей.  

 

Відео ДСНС - нижче.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: