Туреччина у вогні. В Анталії спалахнула лісова пожежа: евакуювали мешканців п'яти населених пунктів

ПОЖЕЖА
29.07.21 - 16:49

28-го липня лісові пожежі почалися одночасно в чотирьох різних місцях в районі Манавгат, а наприкінці дня ще одна пожежа спалахнула в районі Аксекі в Анталії.

Пожежа виникла в результаті загоряння сміттєзвалища. Вогонь швидко поширився під впливом вітру, що ускладнило роботу рятувальників.

 

Для боротьби з вогнем в Анталію з інших провінцій були відправлені літак, 19 вертольотів, 103 пожежні машини і 412 спеціалістів. Проте, за словами місцевої влади, з вогнем поки що не вдається впоратися.

 

Мер міста Манавгат Шюкрю Сюзен заявив, що вогонь дістався до житлових районів і знищив безліч будинків і будівель підприємств. За його словами, пожежею охоплений центр Манавгата, через що довелося евакуювати місцевих жителів.

 

Мер також запевнив, що пожежа вирує далеко від узбережжя, тому відпочивальникам у туристичних зонах Анталії боятися нічого.

 

Тим часом, пожежі дістались і до популярних серед туристів курортів Мармарис та Ічмелер. Там усе небо було затягнуте задушливим димом. 

 

Туристи, які відпочивали у готелі поблизу селища Ічмелер, через пожежу пакують речі і виїжджають з курорту. Кажуть, що сподіваються повернутися, щойно погасять вогонь.

 

І вже станом на 16:00 пожежу поблизу Ічмелера погасили. Відкритих осередків вогню з боку селища немає.

 

А от у Мармарисі місцева влада оголосила про евакуацію туристів та місцевих мешканців з готелів, поряд з якими вирують лісові пожежі.

Джерела: Укрінформ, ТСН. Фото з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: