Тварина жива! Як криворізькі рятувальники знімали кішку з дерева струменем води

СОЦІУМ
03.03.21 - 16:48

У соцмережах криворіжці вже кілька днів активно (головно, негативно) обговорюють своєрідний "метод порятунку" домашньої кішки, яку рятувальники збивали з дерева водою.

У Кривому Розі домашня улюблениця Меліса залізла на дерево, просиділа там близько доби і не могла самостійно злізти. Власник пухнастої самотужки намагався її зняти, але впав і сильно травмував ногу, тож подружжя вирішило звернутися по допомогу до рятувальників.

 

Як на біду, кішка сиділа на гілках занадто високо, тож ДСНСники запропонували збити її водою. На тварину з брандспойта спрямували струмінь води - кілька спроб були невдалими, але врешті потужний струмінь таки змив тварину з гілляки. Вона стрімко впала донизу і... трохи забилася.

 

Але не розібравшись у ситуації чи то з метою помститись рятувальнику "за жорстоке поводження" з твариною, одна з користувачок мережі написала, що кішка загинула. 

"Перш ніж викликати пожежників для порятунку кішки, подумайте про наслідки. Історія - моя психіка просто не витримала. Кішка залізла на дерево і просиділа там добу. Я викликала рятувальників. Ці ... просто збили її з дерева струменем води. Кішка впала і розбилася насмерть, перетворилася на криваву калюжу", - написала зоозахисниця.

 

Не перевіривши інформацію, "трагедію" швидко підхопили національні телеканали. 

 

Щоб дізнатись подробиці випадку, ми зв'язалися з власницею кішки, Любов'ю М. 

 

"Меліса жива й здорова, - підтвердила нам жінка. - Трохи забилася, коли впала - поранила щелепу. Я віднесла її до ветеринара. Зараз ось їсть, бігає й грається. Не знаю, для чого зоозахисниці здійняли такий ґвалт і написали, що моя кішка загинула. Та у мене чоловік більше поранився, бо нога посиніла, мабуть, є перелом".

 

Фахівчиня з роботи зі ЗМІ та громадськістю 3-го ДПРЗ Світлана Чередниченко так прокоментувала цю подію: "До ДСНС звернулася громадянка, яка повідомила, що її кішка залізла високо на дерево. Працівники ДСНС на місці з'ясували, що дістатися до гілки драбиною їм було незручно. Тож єдине, що вони запропонували власниці у цій ситуації, - збити тварину з дерева струменем води. Власниця тварини погодилася. Під час падіння тварина ушкоджень не зазнала. Господиня претензій та звинувачень не висувала".

 

У коментарях криворіжці традиційно розділились на два табори: захисники тварин обсипають рятувальника прокльонами за жорстоке поводження з твариною, інші ж вважають, що обов'язок надзвичайників - рятувати не кішок, а людей.

 

Власниця кішки поділилась з нами фото Меліси після порятунку.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: