У 2022 році в Кривому Розі коштом міста відремонтують спортзал та покрівлю школи №73

БЛАГОУСТРІЙ
06.01.22 - 10:35

У закладах освіти Кривого Рогу, попри карантин та складну економічну ситуацію, проводяться капітальні та поточні ремонти. У 2021 році коштом міського бюджету провели 13 капітальних ремонтів. Крім того, ще 6 капремонтів зробили з залученням бюджетів різних рівнів.

Під час робочої наради щодо початку ремонтних робіт у школі №73 перший заступник міського голови Євген Удод зазначив: «У межах муніципальної програми з підтримки галузі освіти продовжуємо модернізувати та ремонтувати наші школи. За останні 4 роки проведено 80 капітальних ремонтів, закуплено нове обладнання та техніка. Комфортні умови для навчання дітей та роботи вчителів – пріоритет у роботі міської влади. У цьому році, коштом міського бюджету, заплановано проведення 15 капремонтів у школах та садочках. У партнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку цьогоріч у 36 криворізьких закладах освіти будуть впроваджені енергоефективні заходи».

 

У міському бюджеті-2022 на утримання освітньої галузі та її розвиток фінансування збільшено на 535 млн грн, і передбачається у сумі майже 3,9 млрд грн. З них - понад 45 млн грн планується спрямувати на проведення енергоефективних заходів, капітальні ремонти покрівель, приміщень та фасадів. З міського бюджету також виділять кошти на благоустрій територій та придбання обладнання для закладів освіти.

 

Директорка школи №73 Людмила Кондратьєва розповіла, що у їхній школі, завдяки турботі міста в 2018 році проведено ремонт шкільних вбиралень та встановлено пожежну сигналізацію у підвальних приміщеннях: 2019 - здійснено поточний ремонт шкільних сходів та ґанку, у 2020 - заасфальтовано бігові доріжки на шкільному стадіоні.

 

«У 2021 році розпочато ремонт у спортзалі, але призупинено у зв’язку з аварійним станом стелі,  але роботи обов’язково будуть завершені. Крім того, коштом міського бюджету, зараз проводиться ремонт покрівлі закладу. Весь педагогічний колектив, учні та їх батьки вдячні місту за підтримку», - зазначила Людмила Кондратьєва.

 

У Кривому Розі в 2021 році для створення комфортних умов для навчання дітей та роботи вчителів також був реалізований проєкт «Чиста вода – здорове майбутнє». У всіх школах вже встановили 140 апаратів чистої води.

 

У рамках об’єднаної програми Вілкула -Павлова у місті розвивається проєкт «Картка криворіжця» та  відбувається реалізація концепції «Безпечна школа»: впроваджується система контролю відвідування учнями закладу через фіксацію входу–виходу із закладу з використанням багатофункціональної електронної «Картки криворіжця».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: