У 2022 році в Кривому Розі збережуть допомогу криворіжцям на оплату послуг ЖКГ

КОМУНАЛКА
26.11.21 - 13:15

Бюджет міста на 2022-й рік – соціально-спрямований. Наступного року працюватиме програма Вілкула-Павлова з виплати часткової компенсації криворіжцям на оплату послуг тепло- та водопостачання та на оплату комунальних послуг, яка у 2021 році була збільшена вдвічі (1000 грн). Отримати її мають право понад 20 категорій криворіжців.

У бюджеті наступного року заплановані 146,456 млн грн на часткову компенсацію, що на 500 тис грн більше, ніж у 2021 році. Допомогу зможуть отримати понад 146 тисяч домогосподарств.

 

У бюджеті повністю збережено соціальну складову, він дозволить вирішувати важливі питання у сфері транспорту, житлово-комунального господарства та благоустрою, продовжити реалізацію важливих інфраструктурних проєктів.

 

Пріоритет ухваленого бюджету – соціальний захист криворіжців. На соціальні статті передбачено понад половину видатків – 57%.

 

В. о. міського голови зазначив, що місто взяло на себе безпрецедентне навантаження, щоб людям не були підвищені тарифи на опалення, а лікарні та школи були з теплом – це втрати у 1,2 млрд грн. Також, вилучення з міського до державного бюджету становитиме 461,5 млн грн., тобто у сумі – мінус 1 мільярд 661 мільйон гривень. Ці кошти також можна було спрямувати на ремонт лікарень, шкіл, доріг,  котелень.

 

«Але навіть у цих складних умовах ми зробили все, щоб забезпечити соціальний захист криворіжців та сталий розвиток нашого рідного міста», - сказав Юрій Вілкул.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: