У головному корпусі Криворізької інфекційної лікарні триває капітальний ремонт

БЛАГОУСТРІЙ
24.11.20 - 12:52

У Криворізькій інфекційній лікарні на повну тривають будівельні роботи - капітальний ремонт головного 4-поверхового корпусу.

23 листопада відбулася робоча нарада на об’єкті, яку провів член виконкому, радник міського голови Костянтин Павлов. Будівельники доповіли, що вже виконали демонтажні роботи, влаштували цоколь, покрівлю та ґанки, встановили пандус, провели часткове утеплення фасаду, замінили зовнішні вікна, частково - дверні блоки, зробили часткову заміну мереж водопостачання, водовідведення, внутрішніх електромереж.

 

«Реалізуємо надважливий проєкт з капремонту інфекційної лікарні. Кошти місто виділило у повному обсязі, роботи йдуть за графіком. Загалом, у 2020 році на розвиток медицини у міському бюджеті закладено 278 млн. грн. Вже відремонтували лікарні №10, 11, створили ангіографічні відділення у 9-й та 2-й міськлікарнях», - зазначив Костянтин Павлов.

 

«У цьому корпусі облаштують дитяче відділення для лікування хворих з інфекційною патологією. Всі роботи виконують із дотриманням протиепідемічних заходів: облаштують окремі ліфти, входи і виходи з будівлі, відокремлені сходи. Це роблять для того, щоб нашим діткам було комфортно лікуватися», - підкреслила головна лікарка інфекційної лікарні Олена Партоєва.

 

У ході капремонту інфекційки виконали ремонт внутрішнього оздоблення стін та стелі; зробили заміну покрівлі з утепленням перекриття горища; облаштували центральний вхід; влаштували нову систему опалення зі встановленням біметалевих радіаторів; замінили всі інженерні мережі. Гаряче водопостачання здійснюватиметься за допомогою електроводонагрівачів, також встановлять економічні LED-світильники.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: