У Кривому Розі 200 учасників бойових дій Другої світової отримали сертифікати на ліки

АКТУАЛЬНО
08.05.20 - 13:01

Напередодні 75-ї річниці Перемоги, 200 учасників бойових дій отримали сертифікати на 1 тисячу гривень для придбання медикаментів, - повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

Для визволительки міста Валентини Погорілової така увага і турбота від рідного для неї Кривого Рогу (мешкає вона тут з 1949-го року) дуже приємна.

 

«У Кривому Розі - по-справжньому турботливе та щире ставлення до ветеранів, до тих, хто пройшов горнило війни. А такі сертифікати на ліки для кожного ветерана – добра справа, бо в нашому віці найголовніше -  здоров’я», - каже Валентина Іванівна.

 

У Кривому Розі таку ініціативу реалізують з 2016-го року. З 2017-го року, за пропозицією Костянтина Павлова, розмір допомоги збільшили вдвічі – із 500 грн. до 1000 грн.

 

«Ми з глибокою повагою схиляємо голови перед подвигом ветеранів. І наш синівський обов’язок - максимально зробити все для того, щоб справжні герої були оточені турботою від рідного міста. Цьогоріч, як завжди, покладемо квіти до монумента "Перемога" та запалимо факели пам’яті, безумовно, з дотриманням всіх карантинних заходів.

 

Урочисті церемонії покладання пройдуть без участі мешканців. Проте я переконаний: як тільки ми подолаємо пандемію і карантин закінчиться, кожен прийде до пам’ятника загиблим героям, покладе квіти і вшанує хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за мир та спокій своєї країни. Адже пам'ять - священна!» - зазначив Костянтин Павлов.

Фото міського управління преси та внутрішньої політики.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: