У Кривому Розі дівчинка випала з 4-го поверху: як це сталося і в якому стані дитина?

КОМЕНТАР
25.10.21 - 11:55

23 жовтня по обіді на вулиці Соборності з вікна 4-го поверху випала 9-річна дівчинка. Зараз дитина проходить додаткові обстеження й лікування у 8-ій лікарні.

 

Як подібне могло статися з 9-річною дитиною, з'ясовували наші журналісти. Свідок події розповів нам, що того дня почув, як голосно кричать сусіди і кличуть на допомогу.

 

"Я вибіг і побачив, що на траві лежить дівчинка. Вона була при тямі, але була млява й погано говорила. Коли її спитали, що сталося, розповіла: побачила у вікно свою подругу, хотіла її покликати, відкрила вікно, перевалилася через підвіконня і... раптом випала. Далі вона нічого не пам'ятає. Швидка приїхала миттєво - фельдшери оглянули дівчинку, розпитали її про подію, занесли до машини швидкої, де ще раз оглянули. Попередньо встановили, що в дитини - забій грудної клітини", - розповів нам  місцевий мешканець Семен.

 

Відомо, що дитина була вдома сама, а в квартирі залишився закритий собака.

 

"Ця родина благополучна, батьки працюють. У мене тут магазин, тож я часто буваю у дворі. Дівчинку цю добре знаю, вона вчиться у школі неподалік, разом з дітьми моїх друзів. Це було нещасним випадком. Дитині пощастило, що вона впала на траву", - вважає свідок події.

 

Теперішній стан дівчинки нам прокоментував заступник директора з медичної частини структурного підрозділу 16-ї лікарні (об'єднаної з 8-ю) Андрій Григоренко:

 

"23 жовтня у другій половині дня до нас доправили 9-річну дитину після падіння з 4-го поверху. Дитину ушпиталили в реанімацію, провели низку обстежень, КТ. Діагноз - кататравма, закрита травма грудної клітини, забій грудної клітини, хребта і тазу. Зараз дівчинка - у відділенні дитячої травматології, стан - середнього ступеня тяжкості, продовжуємо її діагностування та лікування".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: