У Кривому Розі діятиме новий розклад популярних маршрутів №228 та 228-А
Новий розклад враховує збільшення зупинок в дорозі, додаткові світлофорні об'єкти, встановлені впродовж останнього року, та перевантаження автобусів у ранкові години.
Вдалося зменшити довгі проміжки між рейсами та додати відправлення автобуса з площі Визволення у вечірній час о 18:21 та о 18:50.
Маршрути працюватимуть з самого ранку й до пізнього вечора, остання відправка від Північного ГЗК о 22:30, від площі Визволення - о 20:02 та о 20:39.
Крім того, до 23:30 комунальним транспортом можна буде дістатися від площі Визволення до 173-го кварталу, за скороченим рейсом автобуса до депо.
З оновленим розкладом можна ознайомитися в салонах комунальних автобусів, на зупинках - площа Визволення, «РОФ-1», 44 квартал, Північний ГЗК, у диспетчерських пунктах КП «Міський тролейбус» та цокольних поверхах «Сільпо».
Розклад руху автобусного маршруту №228-А «пл. Визволення – зуп. «Рудозбагачувальна фабрика №1» (ч/з вул. Ю. Смірнова)
Робочі дні з 26. 04. 2019 р.
У напрямку РЗФ № 1:
Пл. Визволення |
Пл. Горького |
173 кв. |
Спорткомплекс |
8 міська лікарня |
Індустріа-льний технікум |
РЗФ-1 |
05:15 |
05:27 |
05:47 |
06:08 |
06:26 |
06:52 |
06:58 |
07:22 |
07:34 |
07:58 |
08:19 |
08:37 |
09:03 |
09:09 |
08:15 |
08:27 |
08:51 |
09:12 |
09:30 |
09:56 |
10:02 |
09:35 |
09:47 |
10:11 |
10:32 |
10:50 |
11:14 |
11:22 |
11:58 |
12:10 |
12:34 |
12:55 |
13:13 |
13:39 |
13:45 |
13:39 |
13:51 |
14:15 |
14:39 |
14:57 |
15:23 |
15:29 |
16:00 |
16:12 |
16:36 |
16:57 |
17:15 |
17:41 |
17:47 |
17:52 |
18:04 |
18:24 |
18:44 |
19:02 |
19:25 |
19:33 |
18:21 |
18:33 |
18:53 |
19:11 |
19:29 |
19:54 |
20:00 |
20:39 |
20:51 |
21:11 |
21:22 |
21:47 |
22:13 |
22:19 |
22:35 |
22:47 |
23:07 |
- |
- |
- |
- |
У напрямку пл. Визволення:
РОФ-1 |
Індустріа-льний технікум |
8 міська лікарня |
Спорткомплекс |
174 кв. |
Пл. Горького |
Пл. Визволення |
- |
- |
- |
- |
04:37 |
04:57 |
05:09 |
- |
- |
- |
- |
06:23 |
06:43 |
06:55 |
- |
- |
- |
- |
06:38 |
07:02 |
07:14 |
07:08 |
07:14 |
07:40 |
07:58 |
08:19 |
08:43 |
08:55 |
09:21 |
09:27 |
09:53 |
10:11 |
10:32 |
10:56 |
11:08 |
10:30 |
10:36 |
11:02 |
11:20 |
11:41 |
- |
- |
11:47 |
11:53 |
12:19 |
12:37 |
12:57 |
13:20 |
13:32 |
14:00 |
14:06 |
14:32 |
14:50 |
15:14 |
15:38 |
15:50 |
- |
- |
- |
- |
16:03 |
16:23 |
16:35 |
15:41 |
15:47 |
16:13 |
16:31 |
16:52 |
17:16 |
17:28 |
18:51 |
18:57 |
19:23 |
19:41 |
19:59 |
20:19 |
20:31 |
19:43 |
19:51 |
20:13 |
20:31 |
20:49 |
- |
- |
20:04 |
20:10 |
20:35 |
20:53 |
21:11 |
21:31 |
21:43 |
22:27 |
22:33 |
22:59 |
23:17 |
23:35 |
- |
- |
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
Зверніть увагу! 14 та 15 серпня зміниться маршрут тролейбусів №10, №18 та №16
До Кривого Рогу прибув перший із 54 нових тролейбусів, ще 3 - незабаром
Відзавтра у Кривому Розі діятиме новий розклад руху автобусних маршрутів № 228 та № 228 А