У Кривому Розі для гірничорятувальників відкрили навчально-спортивний комплекс

ПОДІЯ
13.12.18 - 12:40

    12 грудня у Кривому Розі відкрили спортивний комплекс Державного воєнізованого гірничорятувального загону (ДВГРЗ) ДСНС України.

       Протягом 2018-го року адміністрація загону виконала великий обсяг робіт для розвитку сучасного навчально-спортивного комплексу підготовки гірничорятувальників, який дозволить працівникам загону підвищувати рівень фізичної форми та відпрацьовувати власні професійні якості.

Командир загону Ігор Євстратенко наголосив, що ліквідація аварій та надзвичайних ситуацій – нелегка праця, яка вимагає від людини не тільки сміливості, але й великої фізичної витривалості, швидкості та спритності.

Для розвитку координації рухів, статичної та динамічної сили, загальної витривалості, включаючи й анаеробну, у багатофункціональній спортивній базі ДВГРЗ ДСНС України передбачені: спортивні майданчики для змагань з волейболу, баскетболу, міні-футболу; зона для підготовки верхолазів; скалодром; зал силових вправ; тренажерний майданчик під навісом.

До того ж, у новому навчально-спортивному комплексі загону створена відмінна інфраструктура для комфортного відновлення після тренувань з роздягальнею, душовою та тепловим комплексом.

Фото ДВГРЗ.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: