У Кривому Розі фактично заново збудують стадіон національного університету

БЛАГОУСТРІЙ
29.04.21 - 15:34

Завдяки укладеній мером програмі соціального партнерства, стане можливою модернізація стадіону одного з найбільших вишів міста - Криворізького національного університету.

Як виглядатиме після реконструкції стадіон КНУ, в деталях розповіли на презентації проєкту за участі мера Костянтина Павлова та генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

 

Після ремонту на стадіоні будуть створені комфортні умови для занять фізичною культурою не лише для студентів КНУ, а й усіх прихильників здорового способу життя. Будуть облаштовані сучасні майданчики для гри у футбол, волейбол, теніс і воркаут. 

 

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов підкреслив: «У Кривому Розі буде збудований фактично новий стадіон КНУ. Навіть за складних економічних умов, залучаючи додаткові ресурси, ми реалізуємо в місті масштабні проєкти. У нас прекрасне місто з потужним спортивним потенціалом. І це необхідно підтримувати й розвивати. Однак для цього потрібні серйозні інвестиції. Це інвестиції у майбутнє нашої молоді, виховання нового покоління криворіжців – спортивних, сильних, креативних та спрямованих на успіх!»

 

«Наша мета  - зробити Кривий Ріг місцем, де можна жити ще краще, тож крок за кроком будемо рухатися до цього. Я ціную нашу співпрацю з керівництвом міста та університетом. Переконаний, що об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити дуже багато для міста. Повністю  оновлений стадіон стане подарунком до 100-річного ювілею, який університет відзначатиме наступного року», - зауважив генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

 

У Кривому Розі діє муніципальна Програма з розвитку фізичної культури і спорту до 2023 року. ЇЇ мета – спорт, доступний для кожного криворіжця, створення умов для залучення якомога більшої кількості мешканців до масового спорту, увага до обдарованої молоді, людей з особливими потребами, покращення та оновлення спортивної інфраструктури відповідно до вимог сучасності, вільний доступ до спортивних об’єктів для всіх криворіжців.

 

За останні п'ять років у місті створено понад 120 нових спортивних майданчиків. Після капітального ремонту у вересні 2017 року відкритий 25-метровий плавальний басейн дитячо-юнацької спортивної школи №10. У 2020 завершено капітальний ремонт 50-метрового плавального басейну Палацу водних видів спорту спортивної школи №1. Реконструйоване запасне футбольне поле спортивного комплексу "Металург", на якому укладено синтетичне покриття "штучна трава". З 2018 року сотні юних криворізьких спортсменів оздоровлюються і проводять тренувальні збори в комунальному таборі «Старт».

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: