У Кривому Розі мають відкрити ще 2 відділення для хворих на ковід. У яких лікарнях?

ЗДОРОВ'Я
08.04.21 - 15:15

У Кривому Розі додатково мають відкрити ще два відділення для хворих на ковід. Додаткові ліжко-місця планують облаштувати у міських лікарнях № 3 та № 9.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. 

 

 «Загалом у госпітальних базах області – майже 5,8 тисячі ліжко-місць для пацієнтів із коронавірусом та підозрою на COVID-19. Завантаженість COVID-відділень – понад 68%», – зазначила заступниця директора департаменту Тетяна Квітницька. - Нову госпітальну базу облаштували у Кам’янському – в 9-й лікарні. Там – 100 ліжок. Тепер баз у регіоні 32. Готують до відкриття COVID-відділення в обласній психіатрії, марганецькій лікарні та криворізьких лікарнях №№ 3 і 9".

 

"Кількість ліжок буде збільшена на 160. Згідно з установленим порядком, усі ліжка під covid-19 затверджено на рівні області та держави. Якщо лікарня не має необхідного обладнання і умов, вона не буде включена до переліку опорних лікарень, і НСЗУ договір з цією лікарнею не буде укладати. Цей порядок діє вже рік ", - прокоментував заяву з області очільник міського управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: