У Кривому Розі на освіту, медицину, ЖКГ та соціальний захист містян виділили 134 млн грн

ВАЖЛИВО
29.01.20 - 15:33

На сьогоднішній сесії міської ради на освіту, медицину, ЖКГ та соціальний захист криворіжців додатково виділили 134 млн грн.

Депутати підтримали рішення, спрямовані на вирішення важливих питань у сфері житлово-комунального господарства, підтримки освіти та охорони здоров’я.

 

«За підсумками виконання бюджету 2019 року, розподіляється додатковий ресурс у розмірі 220 мільйонів гривень. 37,6 млн грн, у зв'язку з недофінансуванням з державного бюджету, спрямовуємо на виплату у І кварталі заробітної плати працівникам закладів вторинної медичної допомоги. 12,8 млн грн – на поточний ремонт томографа, реконструкцію приміщень та придбання медичного обладнанні для лікарні №2. Майже 28 млн грн виділяємо на житлово-комунальну сферу. Зокрема, на ремонт покрівель житлових будинків, для завершення робіт з ремонту водопровідної мережі, на благоустрій території кладовища. 10 млн грн - на капітальні ремонти будівель, покрівель, приміщень, заміну вікон, придбання обладнання в закладах освіти, культури. Ще 5 млн грн направляємо на проведення поточних ремонтів, у тому числі, протипожежних заходів у закладах освіти, культури та спорту», - доповіла Олена Рожко, директор департаменту фінансів.

 

Стосовно запровадження «Картки криворіжця», на сесії виділили 8 млн грн на впровадження картки для учнів закладів освіти та пільгових категорій мешканців.

 

Крім того, з міського бюджету спрямують субвенцію державного бюджету у 12 млн грн на виконання заходів муніципальної програми охорони громадського порядку.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: