У Кривому Розі невідомі підпалили суху траву на Східному. ДСНС попереджає про небезпеку!

ПОЖЕЖА
13.03.20 - 9:11

Учора ввечері у Кривому Розі невідомі знову палили суху траву на пустирі. Палала чимала ділянка на мікрорайоні Східному. Очевидці кажуть, що це підлітки розлили на ньому горючу суміш у формі квадратів і підпалили. 

ДСНС звертається до мешканців з наполегливим проханням не підпалювати траву, бути відповідальними, берегти довкілля, рідний край та його багатства.

 

"Навесні збільшується небезпека виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі, - нагадують надзвичайники. - Тільки за минулу добу на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 48 пожеж загальною площею 44 га.

 

Найпоширеніші пожежі в екосистемах - це трав'яні підпали. У більшості випадків причиною загорянь є людський чинник.

 

Громадяни спалюють сміття і торішню траву на своїх городах і присадибних ділянках, а діти підпалюють траву біля доріг і на пустирях.

 

Навесні торішня трава швидко висихає на сонці і легко спалахує від будь-якої іскри. Горіння трави швидко поширюється, особливо у вітряні дні, процес стає некерованим.

 

Це призводить до серйозної пожежі, і під загрозою може опинитися чиєсь життя та житло. У таких пожежах гинуть тварини!

 

Також варто пам’ятати, що під час горіння стерні, сміття та інших відходів, в атмосферу виділяється величезна кількість небезпечних речовин, що отруюють навколишнє середовище.

 

Не забувайте, що причиною виникнення пожежі в лісі чи в екосистемах може бути маленький недопалок, а натомість, щоб боротися з вогнем, необхідні значні людські та матеріальні ресурси.

 

Якщо ви помітили пожежу, що розгоряється, спробуйте загасити її підручними засобами: гілками дерев, піском чи водою. Якщо ж не вдається впоратися самотужки - терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: