У Кривому Розі оголосили карантинні заходи з 12 березня по 3 квітня. Оновлюється

ТЕРМІНОВО
12.03.20 - 12:37

Щойно у Кривому Розі, для запобігання поширення коронавірусу, оголосили карантинні заходи з 12 березня по 3 квітня. Нагадаємо, учора в Україні оголосили про запровадження загальнонаціональних карантинних заходів.

Згідно з рішенням Уряду, у всіх загальноосвітніх закладах нашого міста призупинять навчальний процес, обмежать проведення масових заходів, в яких запланована участь 200 та більше людей.

 

Будуть припинені заняття також у дошкільних, позашкільних закладах, шкільних гуртках та секціях, художніх, музичних школах і ДЮСШ.

 

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань переведення Кривого Рогу на карантин.

 

«Ми бачимо, як коронавірус розповсюджується світом, і хоча Україна має один лабораторно підтверджений випадок зараження, ми відповідально ставимося до збереження здоров’я криворіжців й розуміємо важливість вжиття рішучих заходів у боротьбі з поширенням вірусу. Для цього запроваджуємо додаткові заходи й обмеження у закладах освіти, медицини, культури, спорту, торгівлі тощо», - наголосив міський голова Юрій Вілкул.

 

У міських комунальних автобусах, тролейбусах і трамваях Кривого Рогу салони обробляють концентрованим розчином засобу "Біохлор", дезінфікують поручні, вікна, двері, сидіння – ті місця, з якими більше контактують пасажири.

 

У зв’язку з ускладненою епідемічною ситуацією, коштом міста мають придбати додатково 5 апаратів штучної вентиляції легенів, захисні дезінфікувальні засоби, тримати на контролі питання забезпечення засобами індивідуального захисту, організувати в аеропорту "Кривий Ріг" санітарно-пропускний пункт, обладнавши його всім необхідним.

 

Крім того, Юрій Вілкул звернувся до підприємців з проханням обмежити діяльність розважальних центрів у торгових комплексах.

 

Терміни карантину можуть змінитись залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

 

Щодо занять у школах, видано відповідний наказ департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 12.03.2020 №73 "Про припинення освітнього процесу у закладах освіти міста".

 

"Серед батьків та школярів міста проводиться роз'яснювальна робота, будуть розроблені заходи з проведення дистанційних занять", - пояснила директорка департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: