У Кривому Розі під час відлиги чоловік вийшов на лід разом з маленькою дитиною. Відео

ПОДІЯ
28.02.21 - 9:34

27-го лютого, коли стовпчики термометрів різко поповзли вгору, криворіжець вирішив, що це чудова нагода покататись на ковзанах, прихопивши з собою на лід маленького хлопчика. 

«Негарний приклад» – так назвали це відео у групі «Громадська Ініціатива мешканців Кривбасу», де поділились своїм обуренням с приводу ось такого дозвілля вихідного дня. 

 

«Сьогодні, вперше за тривалий час, погода заявила, що весна вже на порозі. І ось які цікаві кадри надійшли на адресу Благодійного фонду «Общественная инициатива жителей Кривбасса» від відвідувачів парку імені Федора Мершавцева. Нам не відомо, з яких спонукань молодий чоловік вийшов на лід на ковзанах, коли на термометрах вдень +10 °C. Бентежить той факт, що під загрозою опинилось здоров'я не тільки ковзаняра, але й маленького хлопчика, який склав йому компанію», - прокоментували відео працівники парку.

 

Криворіжців закликають не нехтувати правилами поводження на кризі та утриматись від подібних розваг до наступної зими.

 

Краще відвідати «Льодову арену», де розважатись можна у будь-яку погоду без ризику для життя, якщо вже так кортить взути ковзани в останні зимові дні. 

 

Нагадаємо, навіть у період сильних та стійких морозів крига – не місце для розваг. 

 

Як нам стало відомо, днями працівник ПівдГЗК врятував на місцевому ставку дівчинку, яка гуляючи провалилась під кригу. Дитину вдалося дістати за допомогою гілки дерева. 

25-го лютого у Дніпрі надзвичайники врятували з криги шістьох рибалок, які перебували на крижині, що відкололась і віднесла відчайдухів за 600 метрів від берега, а 17-го лютого поблизу Кривого Рогу загинуло літнє подружжя, яке перетинало річку і провалилось під кригу.

 

Відео зі сторінки "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу" - нижче.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: