У Кривому Розі після капремонту запрацювала амбулаторія №6 на Дружбі

ВАЖЛИВО
19.05.22 - 17:27

Сьогодні після капремонту розпочала роботу сучасна амбулаторія на вул. Мухіної у Довгинцівському районі. Якісне медичне обслуговування стало доступнішим для 12 тисяч жителів міста, - повідомив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

У червні минулого року місто разом з міжнародними партнерами розпочало велику реконструкцію цієї амбулаторії. Попри війну, із запізненням лише на один місяць, сьогодні оновлена медустанова відкрила двері для криворіжців. Тут сучасний ремонт та найновіше обладнання. В амбулаторії працюватимуть 6 лікарів та 13 медичних сестер.

 

«Війна змогла порушити наші плани, але не зруйнувала наше життя. За графіком здати амбулаторію мали у квітні, із запізненням лише на один місяць ми ввели її в експлуатацію. Дякую всім, хто брав у цьому участь – міжнародним партнерам, будівельникам, лікарям. Криворізькі медики - найкращі медики у світі, я в цьому впевнений!  І я впевнений – війна закінчиться, ми переможемо, і разом реалізуємо все те, що маємо зробити. І капітальні ремонти доріг, і реконструкції мікрорайонів, шкіл та дитячих садків. Кривий Ріг буде найкращим містом! Ми в цьому місті народилися, живемо і все зробимо, щоб людям тут було добре», - зазначив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

 

Консультантка з розвитку потенціалу громад Східного регіонального представництва  Українського фонду соціальних інвестицій Тетяна Скляренко зазначила:

 

«Відкриття амбулаторії – це яскравий доказ, що для Українського фонду соціальних інвестицій і громади міста ніякі перешкоди не стануть на заваді, коли мова йде про благополуччя мешканців міста. Радісно від того, що в складних умовах військового часу ми у співпраці з містом змогли завершити капітальний ремонт і забезпечити комфортними умовами медичний персонал та мешканців Довгинцівського району. Дякуємо за підтримку нашим партнерам ГО «Егіда-Центр», органам виконавчої вдали, персоналу амбулаторії! Маю надію - наша співпраця триватиме й надалі, і ми завершимо й інші спільні проєкти. Тож разом – до Перемоги!»

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: