У Кривому Розі провели черговий демонтаж рекламних розтяжок

КОРИСНО
20.02.19 - 10:02

Рекламні розтяжки над дорогою — під забороною з липня. Термін у півроку давали підприємцям на самостійний демонтаж. Нині час сплив, тож інспекція з благоустрою разом із фахівцями підприємства «Парковка та реклама» звільняє центральні вулиці від розтяжок.

 «На сьогодні вже демонтовано 30 банерних перетяжок по вулицях Лермонтова, Володимира Великого та 10 по вулиці Волгоградській. Далі в планах - ще 38 розтяжок по проспекту Миру. Сподіваємося протягом 3-х місяців повністю демонтувати всі банерні розтяжки в місті», — розповів начальник відділу реклами КП «Парковка та реклама» Юрій Власенко.

 

Тож рекламним агенціям доведеться шукати нові місця для розміщення інформації від своїх замовників. Від ліквідації реклами підприємці не в захваті. Утім, кажуть у мерії, вони мали вдосталь часу, аби виконати вимоги закону.

«На сьогодні інспекцією з благоустрою складено й направлено до підприємців понад 40 приписів про демонтаж рекламних конструкцій різного формату й різних розмірів. Ми щодня перевіряємо виконання цих приписів, робота в цьому напрямку триває», — зазначив в. о. начальника відділу з питань реклами виконкому міськради Євген Марач.

 

Без рекламних перетяжок не лише вулиці стануть більш привабливими. Поменшає інформації, яка відволікає при керуванні автомобілем. Особливо — для водіїв з інших міст, які погано орієнтуються на дорогах Кривого Рогу й не одразу помічають дорожні знаки за строкатими банерами.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: