У Кривому Розі проводять демонтаж рекламних білбордів, встановлених незаконно

БЛАГОУСТРІЙ
23.06.22 - 10:32

У Кривому Розі відновили роботи з демонтажу рекламних конструкцій. Про порядок розміщення та плани очищення міста від незаконних та небезпечних білбордів розповів начальник відділу з питань реклами виконкому Криворізької міськради Ігор Ільченко.

«Сьогодні ми знаходимось на місці, де проходить демонтаж незаконно розташованих рекламних конструкцій. До недавнього часу усі ці білборди були законні, але зараз строк дії дозволів сплив. Виконуємо насамперед побажання мешканців міста, які торік зареєстрували та підписали петицію «Про зменшення кількості рекламних конструкцій у Кривому Розі», - підкреслив Ігор Ільченко.

 

За його словами, робота з демонтажу розпочалась ще рік тому, проте призупинилась через воєнні дії в Україні.

 

«Ми розпочали роботи на цьому тижні, тому демонтаж буде проводитись доти, доки не приберемо всі рекламні конструкції, які на даний момент незаконно встановлені. У середньому в день нам вдається демонтувати від трьох до п’яти конструкцій, у залежності від складності. У червні та липні плануємо прибрати близько двадцяти таких конструкцій. Демонтовані білборди потім передаємо на спеціальний майданчик, де власники можуть забрати рекламні конструкції, відшкодувавши витрати, пов’язані з демонтажем», - зазначив начальник відділу реклами.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: