У Кривому Розі розпочали видавати безкоштовні продуктові набори

ВАЖЛИВО
27.05.22 - 13:25

У Кривому Розі розпочали видавати безкоштовні продуктові набори для криворіжців із вразливих верств населення.

Наші журналісти вже побували в одному з пунктів видачі допомоги у Центрально-Міському районі, поспілкувалися з місцевим керівництвом і криворіжцями, які вже отримали свої набори.

 

«Сьогодні в нашому районі, як і в усьому місті, почалася видача безкоштовних продуктових наборів, які за рішенням виконкому міськради та Військової адміністрації видаються пільговим категоріям мешканців міста. У Центрально-Міському районі це 4900 громадян. У нас в районі працюють 5 пунктів видачі наборів, зручно розподілені по мікрорайонах. Хто за станом здоров’я не може прийти до пункту, отримає доставку допомоги додому. Соцпрацівники доставляють дюдям набори з допомогою соціального таксі та на велосипедах», - розповіла керуюча справами виконкому Центрально-Міської райради Людмила Дмитрієва. 

 

Набір складається з продуктів, які можуть бути необхідні щодня. Зокрема, це крупи, цукор, борошно, масло, консерви. Приблизна вартість одного набору становить близько 500 гривень.

 

Усі виконкоми наразі мають базу даних отримувачів соціальних допомог. Тож усім криворіжцям, які мають право отримати набір, буде повідомлено про таку можливість у телефонному режимі. У пункті видачі необхідно пред’явити лише паспорт.

 

«Така підтримка міста зараз дуже важлива й цінна. Нас попередила адміністрація школи про те, що можна отримати таку допомогу від Військової адміністрації. Дуже вдячні. Адже це не лише матеріальна, а й моральна підтримка», - поділилася з нами пані Людмила, яка вже отримала з сином продуктові набори.

 

Допомогу отримала сьогодні й багатодітна родина Апанасенків.

 

«Дуже дякуємо Військовій адміністрації за надану допомогу продуктами. Це вже не перша така підтримка. І зараз для нас це дуже важливо. У нас троє діток. І от подзвонили від міськради й повідомили, що є така допомога», - розповіла Ганна Апанасенко. 

 

Нагадаємо, видача наборів відбувається з 27 травня щоденно, в робочі та вихідні дні з 8.00 до 17.00, у 25 пунктах, розміщених у всіх районах міста.

 

Детальніше про допомогу й адреси пунктів видачі – тут.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: