У Кривому Розі стартувала позачергова сесія міської ради: розглянуть 6 петицій

ВАЖЛИВО
14.01.22 - 9:35

Сьогодні вранці у виконкомі розпочалася 20-а позачергова сесія Криворізької міської ради 8-го скликання. Перед початком пленарного засідання біля будівлі виконкому ФОПи вийшли на мітинг проти тарифів на опалення, які зросли у 12 разів.

На початку засідання в залі зареєструвалися 38 обранців, що складає більше половини від загального складу ради. Решта - відсутні з поважних причин.

 

Депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять двох наших військових, загиблих на Донбасі, захищаючи нашу Вітчизну від російського агресора-окупанта. 

 

Сьогодні депутати мають розглянути 6 петицій, які набрали по 1000 голосів криворіжців: 

 

1. "Тарифи на опалення для ФОП". Авторка - Валевич Марина Володимирівна

2. "Встановлення світлофора на перехресті мікрорайону 5-й Зарічний Покровського району (поблизу об'їзної дороги по вулиці Електрозаводська). Авторка - Крупа Наталя Олександрівна

3. "Будівництво скверу". Автор - Колосовський Денис Владиславович

4. "Реорганізація Криворізької спеціалізованої школи I—III ст №70 у гімназію з підрозділом початкова школа". Авторка - Кисіль Марина Вікторівна

5. "Відміна виплат за теплопостачання для квартир з автономним опаленням". Авторка - Ковальська Валерія Юріївна

6. "Відміна нарахувань за теплопостачання для квартир з автономним опаленням". Авторка - Карачова Яна Леонідівна.

 

Як ми писали, криворізька влада звернулася до уряду з прямим запитанням: як буде вирішуватися ситуація з тарифами на тепло для ФОПів, які зросли в рази через ціни на газ? Відповіді поки немає.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: