У Кривому Розі стартував чемпіонат України з більярдного спорту

СПОРТ
01.03.19 - 16:14

Сьогодні на базі трьох клубів міста стартував чемпіонат України з більярдного спорту, за підтримки народного депутата України Андрія Гальченка.

Близько 60-ти учасників змагаються в дисципліні «Динамічна піраміда». Юнаки та дівчата віком від 6-ти до 18 років із 9-ти регіонів країни демонструватимуть свої навички впродовж трьох днів. Кривий Ріг уже вдруге приймає такого роду змагання, а особливістю турніру є введення молодшої групи спортсменів.

 

 

«Будь-які спортивні заходи завжди важливі і для тренерів, і для спортсменів. Це — підвищення рівня, кваліфікації. Психологічна підготовка. Таких заходів має бути якомога більше», — зазначив голова окремого підрозділу Федерації спортивного більярду України в Дніпропетровській області Олег Пудовкін.

 

 

Фінальні поєдинки пройдуть 3-го березня в більярдному клубі «Піраміда». Чемпіонат України є не тільки своєрідним плацдармом для перевірки сил — юнаки та дівчата до 16-ти років, які посядуть перші та другі місця, мають можливість отримати 1-й дорослий розряд. Юніори з 16 до 18 років — за тих же умов можуть стати кандидатами в майстри спорту України.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: