У Кривому Розі триває дитячо-юнацький чемпіонат з футзалу

СПОРТ
09.01.19 - 9:47

У Кривому Розі відбувається чимало дитячо-юнацьких змагань з ігрових видів спорту, проте матчів, які проходять щотижня на регулярній основі - не так багато. Окрім футболу та хокею, хлопчаки беруть участь у регулярній першості з футзалу.

На паркеті спорткомплексу «Молодість» 17 колективів розігрують між собою звання чемпіона, саме тут виховуюють майбутніх зірок українського футзалу. Вперше дитячі футзальні змагання у місті провели у 2011-му році, тоді ж з’явилась і міська асоціація футзалу.

«У цих змаганнях у нас 5 вікових категорій від 10 до 15 років. Наприкінці січня плануємо у ДЮСШ №6 старт учасників 5-7 років, найменших, у форматі 3 на 3 та 5 на 5 гравців», – розповідає президент Асоціації футзалу Кривого Рогу Роман Гречка.

 

Обслуговують футзальні матчі дитячої міської першості арбітр національної категорії Олександр Кухар, відомий роботою у професійній Екстралізі, та Анна Кринична, яка працює на матчах найсильнішого дивізіону Кривого Рогу – Суперліги.

«Якщо порівнювати дитячі змагання та Суперлігу, різниця суттєва. Дитячі ігри динамічніші, емоційніші, але, що є великим плюсом для дитячих змагань, менш агресивні», - розповідає футзальний арбітр Анна Кринична.

 

Юні учасники регулярного дитячо-юнацького чемпіонату Кривого Рогу тішитимуть прихильників цієї гри щонеділі, аж до квітня.

Арена змагань - незмінна, спорткомплекс "Молодість". Грандіозний вечір футзалу запланований на 20 квітня у спортивному залі КНУ. 10 команд розіграють між собою 5 кубків Кривого Рогу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: