У Кривому Розі триває капітальний ремонт 10-ї міської лікарні

БЛАГОУСТРІЙ
01.04.19 - 17:26

З лютого триває капітальний ремонт 10-ї міської лікарні. Сьогодні мер міста провів виїзну робочу нараду в медзакладі, де за графіком завершується перша частина проекту.

За проектом, лікарня має стати модернізованим закладом зовні і всередині до кінця поточного року. За два місяці ремонтних робіт уже помітні зміни на об’єкті.

«Першочергово ми проводимо термомодернізацію будівлі. Ми утеплюємо покрівлю, фасад, цоколь та замінюємо вікна. Також уже приступаємо до внутрішнього ремонту», — пояснює заступник директора підрядного підприємства Леся Жмурко.

 

Надворі вже впевнений плюс, тож будівельники приступають до встановлення двох великих ґанків із пандусами. А поки триватимуть ремонтні роботи, спеціалісти приймають пацієнтів у приміщеннях ЦПМСД № 5. Головний лікар уже розповідає про потужності, передбачені за новим проектом.

«На третьому поверсі буде баклабораторія та лабораторія, керівництво лікарні. На другому — усі вузькопрофільні спеціалісти. На першому — функціональна діагностика зі зручностями для пацієнтів. Ми вдячні управлінню охорони здоров’я, меру та депутатам, які виділили значні кошти на ремонт», — розповідає головний лікар 10-ої міської лікарні Володимир Семенів.

 

 

Мер сьогодні зазначив: 10-а багатопрофільна лікарня, яка обслуговує майже 60 тисяч мешканців, є дуже важливою для Довгинцівського району й міста.

«Зараз проводимо значну роботу по амбулаторіях, лікарнях, установці ангіографа, ремонтуємо й 11-ту лікарню. Будемо наводити порядки з медициною», — підсумував міський голова Юрій Вілкул.

 

 

У поточному році на ремонтах й оснащенні комунальних установ охорони здоров’я планують освоїти понад 100 мільйонів гривень.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: