У Кривому Розі триває суд над поліцейським, який наштрикнув на вила і кинув у багаття собаку

КРИМІНАЛ
12.04.21 - 14:36

Сьогодні у Довгинцівському суді відбулося чергове засідання у справі жорстокого поводження поліцейського з твариною. Йдеться про випадок, коли криворіжець наштрикнув на вила безпритульного собаку і кинув його в багаття. Жорстока розправа поліцейського над собакою Чейзом викликала широкий суспільний резонанс. 

Як ми писали, на початку березня 2019-го року в Довгинцівському районі відбувся інцидент. Начальник розшуку лінійного відділення Криворізького відділу поліції познущався з безпритульної тварини. Зоозахисники надали цій справі розголосу, але розслідування у поліцейському главку не призвело до очікуваного результату, тож справою зайнялися в ДБР.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні вели слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташоване в Полтаві. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснювала прокуратура Дніпропетровської області. Врешті, таки дійшло до суду.

 

Нагадаємо, слідство встановило, що 2-го березня 2019-го року до поліцейського та його малолітнього сина, на відстань близько 2-х метрів, підійшов безпритульний собака і почав гавкати. Правоохоронець, який у цей час прибирав двір неподалік, вдарив тварину вилами. Після цього відвів сина у будинок, а сам повернувся на вулицю. Наздогнавши пса, встромив вила йому в бік, підняв та жбурнув тварину у багаття, яке горіло поруч.

 

Від загибелі собаку врятували очевидці події. Постраждалого пса зоозахисники назвали Чейзом. Його історія стала відомою всій Україні. Собаку лікували у ветеринарних клініках Києва, але через серйозні травми він так і залишився інвалідом із паралізованими кінцівками.

 

Сьогодні в суді мали допитати кількох свідків, але сторона захисту подала клопотання про забезпечення рівності всіх учасників. 

 

Справа в тому, що на минулому засіданні здійснювали відеозапис допиту свідків, і він був викладений у мережу. Це й викликало обурення захисту.

 

Тож суд оголосив перерву, призначивши наступне засідання на 19 квітня.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: