У Кривому Розі відбувся мітинг проти підвищення тарифів за комунальні послуги

СОЦІУМ
17.01.21 - 13:16

У Кривому Розі відбувся мітинг підприємців проти підвищення тарифів за комунальні послуги. На площі перед мерією зібралися десятки обурених містян із плакатами й гаслами, спрямованими до НАК Нафтогаз.

Криворіжці заявили, що різке підвищення вартості газу та інших комунальних послуг на тлі тривалого локдауну може залишити тисячі людей без засобів до існування.

 

Як відомо, стрибок вартості газу та електроенергії викликав соціальне напруження в усій країні. Люди перекривали дороги, звертались із закличними гаслами до керівництва країни.

 

Криворізькі мітингарі планують об'єднати зусилля декількох громадських організацій, щоб їхній голос був почутий у Києві.

 

Директор департаменту розвитку інфраструктури Іван Карий поінформував, що питання тарифів депутати збираються обговорити на сесії, яка стартує 22 січня, та на постійних комісіях.

 

Нагадаємо, у багатьох міста України люди вийшли на протестні мітинги проти підвищення тарифів на газ, електроенергію тощо. «Тарифні майдани» почалися в країні після отримання українцями платіжок за новими тарифами, які встановили Кабінет міністрів, Нафтогаз і Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг. 4 січня на акцію вийшли жителі Полтавської області, перекрили дорогу на Київ, 6 січня аналогічна акція пройшла в Прикарпатті, 7 січня - в Харківській області. Згодом пройшли акції в Марганці та Нікополі. 

 

Як ми писали, висловлювали свою незгоду з тарифним геноцидом і криворіжці. Міська влада повністю розділяє обурення людей підвищенням тарифів.

"Ми вважаємо, що починати потрібно з підвищення заробітних плат і пенсій", - каже начальник департаменту розвитку інфраструктури Кривого Рогу Іван Карий. 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: