У Кривому Розі відкрили виставку робіт переможців "Весни Рудани"

ЦІКАВО
30.04.21 - 15:46

У міському виставковому залі сьогодні відкрили виставку робіт майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва – переможців ХІХ фестивалю «Весна Рудани». 

 

Тут представили близько 300 творів школярів, учнів мистецьких шкіл, вихованців ЦДЮТ та станцій юних техніків.

 

 

Від імені міського голови Костянтина Павлова, всіх конкурсантів із перемогою у фестивалі «Весна Рудани» привітала начальниця управління культури Наталія Стрига. 

 

 

«За 19 років, а саме стільки виповнилося фестивалю «Весна Рудани», він став важливою частиною культурного життя нашого міста. З кожним разом шириться коло його учасників, все більш яскравими та професійними виступами і творчими роботами тішать нас талановиті криворіжці. Місто й надалі, незважаючи на складну економічну ситуацію, буде підтримувати майстрів, творчу молодь, докладатиме максимум зусиль, щоб наші палаци культури, мистецькі школи, театри розвивалися та дарували мешканцям і гостям Кривого Рогу гарні емоції та радість спілкування з прекрасним», - підкреслила Наталія Стрига.

 

 

 Участь у творчому змаганні взяли 250 аматорських колективів, більше 3 тисяч учасників різного віку, 118 творчих колективів та окремих виконавців стали лауреатами фестивалю.

 

 

«Фестиваль «Весна Рудани» приніс у місто відчутне потепління, підняв настрій та зігрів душу. Від щирого серця дякуємо майстрам народної творчості, викладачам за натхненну працю, талант і любов до своєї справи", - відзначила керівниця управління культури.

 

 

Активну участь в організації фестивалю брав Криворізький осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України. 

 

 

«Криворізькі майстри популяризують мистецтво не тільки у рідному місті, а й за його межами. Вони були учасниками виставок у Коломиї та Яремчі, польському Любліні. Ми дуже раді, що у нашому місті проходить такий фестиваль, який дає можливість показати свій талант», - сказала Маріанна Любас, голова міської спілки майстрів народного мистецтва.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: