У Кривому Розі відзначили переможців конкурсу «Мій дім - ОСББ»

КОНКУРС
01.03.19 - 12:19

У Кривому Розі - більше як півтисячі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Щомісяця створюються до шести нових ОСББ.

Це свідчить про те, що люди готові брати на себе відповідальність не лише за власне житло, а й за будинок і прибудинкову територію. Час доводить - так дбати про утримання і благоустрій житлового фонду ефективніше. До того ж, у місті діє низка програм із підтримки ОСББ. На початковому етапі допомагають із капітальним ремонтом конструктивного елемента будинку.

«Нам вдалося виділити понад 56 мільйонів гривень із міського бюджету на допомогу ОСББ за різними напрямками», — зазначив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

 

 

У конкурсі «Мій дім — ОСББ» із 73 проектів обрали 12 переможців. Для них із міського бюджету виділять 10 мільйонів гривень. Та це — не межа, зазначив мер міста. Якщо в бюджеті з’являться додаткові кошти, ймовірно, перелік переможців розширять. У 2019-му проекти реалізовуватимуть ОСББ, які ще не брали участі в жодній із програм підтримки.

 

 

«Я вдячний вам за активну життєву позицію. Прихильно ставлюся до голів ОСББ, які є організаторами, та беруть на себе відповідальність. Намагатимемося створювати більше таких організацій», — додав Юрій Вілкул.

 

Фото зі сторінки у Фейсбук Департаменту благоустрою та житлової політики виконкому.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: