У Кривому Розі виділять 2 мільйони для 101-го окремого батальйону територіальної оборони

ВАЖЛИВО
26.01.22 - 14:45

Сьогодні на сесії Криворізької міськради депутати підтримали ініціативу в.о. міського голови Юрія Вілкула про виділення коштів для 101-го окремого батальйону територіальної оборони.

Окремий 101-й батальйон територіальної оборони з місцем дислокації в Кривому Розі   підтримує громадську безпеку і порядок у місті. Батальйон підпорядковується 108 окремій бригаді територіальної оборони. 

 

 

Виступаючи на сесії, командир  окремого батальйону територіальної оборони полковник Юрій Сіньковський зазначив: 

 

 

«Наше основне завдання - забезпечувати мир та спокій криворіжців. Ми підтримуємо громадську безпеку і порядок у місті. Хочу від імені всіх бійців батальйону подякувати виконкому, депутатам, підприємцям нашого міста. Ми вдячні заступнику міського голови Олександру Фіщенку, працівникам виконкому за допомогу, за те, що наші приміщення забезпечені теплом». 

 

 

Також Юрій Сіньковський від імені бійців батальйону висловив вдячність Фонду Олександра Вілкула  «Українська перспектива» за допомогу у ремонті внутрішніх приміщень. На ремонтні роботи було виділено 400 тис. грн. 

 

 

«Ми вдячні депутатам різних рівнів за допомогу у придбанні комп’ютерної техніки. Підприємці нашого міста допомогли закупити офісні меблі», - додав Юрій Сіньковський.

 

 

Місто постійно підтримує військовослужбовців. 

 

 

Депутат міськради, колишній учасник АТО, полковник Олександр Пискун зазначив: 

 

 

«У місті діє Комплексна програма підтримки учасників АТО та ООС, членів їхніх сімей. Немає жодної військової частини, батальйону та бригади, які б не отримували допомогу від міста. Це 17 окрема танкова бригада ім. Костянтина Пестушка, військова частина 3011 Національної гвардії України, окремий батальйон матеріального забезпечення ОК «Схід» та інші. Ми і надалі будемо підтримувати наших бійців».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: