У Кривому Розі визначили основні пріоритети у ремонті міських доріг

БЛАГОУСТРІЙ
25.02.21 - 16:55

Мер Костянтин Павлов визначив основні пріоритети в ремонті міських доріг.

Насамперед, після зимової негоди необхідно привести до ладу проблемні ділянки, які утворилися на центральних автошляхах, а також, як тільки дозволять погодні умови, стартують роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг у кожному районі, - повідомляє управління преси та внутрішньої політики міськвиконкому. 

Загалом раніше відремонтовані дороги добре перенесли зиму і різкі температурні коливання. Однак там, де ремонт останнім часом не проводили, головно в місцях масового руху великовантажного транспорту, в тому числі й транзитного, з'явилися проблемні ділянки.

 

 

«Безпека всіх учасників дорожнього руху, комфорт наших мешканців та дотримання необхідних стандартів у ході заміни дорожнього покриття - ці принципи є незмінними у нашому місті під час ремонту автошляхів. І безумовно, комплексний підхід. Паралельно з укладенням нового асфальту, замінюємо освітлення, комунікації, встановлюємо нові знаки, проводимо заходи з благоустрою. Цього року плануємо відремонтувати понад 136 тис. м2 дорожнього полотна», - зазначив Костянтин Павлов. 

 

 

На лютневій сесії, звітуючи про виконані обсяги робіт у 2020 році, директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий зазначив, що міським коштом виконали поточний ремонт доріг загальною площею 331,1 тис. м2, нанесли 58,5 км та 6 821,7 м2 дорожньої розмітки, установили 332 решітки та 168 люків на дощовій каналізації. Збудували нову сучасну магістраль, що з'єднала два великих мікрорайони – Сонячний та Ювілейну. Капітально відремонтували дороги на проспекті 200-річчя Кривого Рогу від мікрорайону 30-річчя Перемоги до вулиці Спаської та від мікрорайону Сонячний до вулиці Спаської в Саксаганському районі. 

 

 

Також розробили проєкт (і він пройшов експертизу) з капітального ремонту частини дороги по вулиці Медова. Відкоригували проєкт з капітального ремонту дороги на вулиці Едуарда Фукса, від вулиці Миколи Світальського до вулиці Кирило-Мефодіївської в Покровському районі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: