У Криворізькій міськлікарні №10 проводять капітальний ремонт

ЗДОРОВ'Я
02.08.19 - 15:48

Міський голова Юрій Вілкул учора перевірив якість виконання капітального ремонту в 10-ій міськлікарні. За проектом, триповерховий корпус комунального медзакладу має стати модернізованим зовні і всередині. Ремонт планують завершити до кінця року.

45 років лікарня, яку криворіжці знають як залізничну, була на державному забезпеченні. З часом її будівля та оснащення застаріли. Вберегло медзаклад від закриття 3 роки тому рішення криворізьких депутатів усіх рівнів про передачу лікарні до комунальної власності міста. Відразу ж спеціалісти почали працювати над проектом реконструкції закладу.

 

«Хоча дехто ставився скептично до того, що вона взагалі запрацює. Але сьогодні роботи фактично виконані більш ніж на 50%. Це стає дійсно реальністю», - зазначив народний депутат Андрій Гальченко.
Нині триває другий етап капітального ремонту поліклінічного корпусу міськлікарні.

 

Будівельники утеплили і відремонтували покрівлю, замінили на сучасні системи опалення, водопостачання і водовідведення. На 60 % виконано оздоблювальні роботи.

 

Лікарня обслуговує майже 60 тисяч пацієнтів.

 

За проектом, на третьому поверсі цього корпусу працюватимуть лабораторії різних напрямків та управління лікарнею, на другому – фахівці вузького профілю.

 

Функціональну діагностику зі зручностями для пацієнтів запланували розмістити на першому поверсі.

 

«У листопаді, коли ми будемо здавати цю лікарню, вона буде повністю новою. Ми все зробимо, щоб виконати роботи якісно, для того, щоб мешканці Довгинцівського району отримували якісні послуги в 10-ій лікарні», – наголосив мер Юрій Вілкул.

 

На робочій нараді постало питання благоустрою прилеглої території. Планують зробити її охайною та комфортною для пацієнтів і відвідувачів.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: