У Криворізькій танковій бригаді пройшов Чемпіонат Збройних Сил України з армреслінгу

ПОДІЯ
22.03.19 - 15:34

120 військовослужбовців із 16-ти команд змагалися в 11-ти вагових категоріях за першість та право представляти Оперативне командування «Схід» на Чемпіонаті Сухопутних військ ЗС України з армспорту, який відбудеться на початку квітня.

 

У командному заліку «золото» Чемпіонату вибороли солдати, сержанти й офіцери одного з окремих батальйонів. Другими були армспортсмени зі 121-го окремого полку зв’язку. «Бронзовими призерами» стали учасники змагань із 91-го полку оперативного забезпечення, - повідомляють танкісти у Фейсбук.

«Моє захоплення армспортом розпочалося ще до служби в Збройних Силах України, — розповів переможець у категорії 90 кг, старший солдат Артем Мороз. — Був чемпіоном Луганської області. Щоби досягти успіху, треба багато працювати над собою. Укріплювати зв’язки рук та м’язи, відточувати техніку, мати велику силу духу. Змагання показали, що наші жінки мають величезний потенціал та ні в чому не поступаються чоловікам».

 

 

Уперше в змаганнях такого рівня взяли участь і жінки-військовослужбовці.

«Я займалася армспортом ще як була студенткою вишу, — згадує переможниця в категорії 70 кг лейтенант Яна Колісник. — Потім була перерва. Коли запропонували взяти участь у змаганнях, не вагалася. У даному виді спорту дуже багато нюансів. Має значення не лише сила, але й техніка та психологічна перевага над суперниками. До Чемпіонату Сухопутних військ є час підготуватися, аби виступити найкращим чином».

 

 

Армспорт — красивий, динамічний та видовищний вид спорту, який дає можливість продемонструвати характер, — впевнений начальник служби фізичної підготовки та спорту Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України, головний суддя змагань, майстер спорту підполковник Євген Коробка.

«Торік у наших змаганнях брали участь 10 команд, зараз уже 16. Стабільні результати демонструє 53-я  ОМБр, постійно беруть участь у Чемпіонаті військовослужбовці Запорізького та Луганського обласних військових комісаріатів. Уперше серед учасників — представниці прекрасної статі. У 2018 році наші представники стали переможцями на Чемпіонаті Сухопутних військ ЗС України. Налаштовані перемагати й цього року», — зазначив суддя.

 

 

 

Фото зі сторінки Оперативне командування "Схід" ЗСУ у Фейсбук.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: