У криворізькому "Епіцентрі" - натовп і черги. Чому працює гіпермаркет?

КОМЕНТАР
24.03.20 - 14:11

Будівельний гіпермаркет "Епіцентр" у Кривому Розі продовжує працювати. У магазині збираються черги і скупчення людей у приміщенні й біля кас.

"Епіцентр" прямо зараз - черги на видачу онлайн-замовлень, - обурюється криворожанка Юлія Ємельянова у соцмережах. - Працює лише одне віконце, біля якого товпляться десятки людей. За півтори години пройшли лише 6 покупців. Епіцентр - розплідник інфекції! Чому одні сидять на карантині, щоб не наражати на небезпеку себе і оточення, а інші ризукують здоров'ям і життям земляків?" - нарікають стурбовані криворіжці.

 

Адміністрація гіпермаркету "Епіцентр" пояснює, що, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів, має право торгувати окремою групою товарів. 

 

У документі йдеться про те, що норми карантинних заходів не застосовуються до об'єктів торгового обслуговування, які продають засоби гігієни, вироби медичного обладнання та засоби зв'язку. Але умовою роботи таких закладів є обов'язкові дезінфекційні заходи та чіткий контроль за санітарно-епідемічним станом.

 

Між тим, як щойно стало відомо з брифінгу МОЗ, в Україні маємо вже 97 офіційно підтверджених випадків коронавірусу.

За добу зафіксовані 11 нових випадків.

 

Фото Юлії Ємельянової. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: