У криворізькому швидкісному трамваї небайдужі пасажири затримали юного "майстра з графіті"

СОЦІУМ
15.09.21 - 10:07

У криворізькому швидкісному трамваї небайдужі пасажири затримали юного "художника", який розмальовував написами стіни вагона.

Криворіжці, яких дістали художества малолітніх вандалів, передали юнака охоронцям підприємства, а ті, своєю чергою, викликали поліцію. 

 

"Після виховної бесіди, хлопець виявив бажання відмити вагон. Так що далі буде", - сподівається криворіжець Дмитро Соловей, який розмістив фото митця-невдахи у соцмережі. 

 

На превеликий жаль, такі випадки вандалізму - не рідкість у нашому місті. Вагони метротраму магнітом приваблюють прихильників графіті, які залишають свої кольорові закарлючки на стінах і навіть стелі. Крім того, хулігани ламають дитячі майданчики, розбивають урни і скляні павільйони зупинок, трощать альтанки у місцях відпочинку і паплюжать пам'ятники.

 

Як ми повідомляли, днями дівчина з Ужгорода спаскудила написами відремонтований підземний пепрехід на площі Визволення, чим похизувалася в соцмережах і викликала хвилю гнівного обурення містян. У відповідь, у своєму акаунті дівчина заявила усім, хто не схвалив її вчинок, що "переходи розмальовані в усіх культурних містах, а криворіжці живуть у сірому, смердючому совдепі і мають обмежену свідомість". 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: