У криворізькому виставковому залі відкрили експозицію дитячих робіт на тему Чорнобиля

ПАМ'ЯТЬ
10.04.21 - 9:23

У виставковому залі відкрилася експозиція "Пам'ятаємо подвиг героїв-ліквідаторів". Виставка дитячих робіт присвячена річниці Чорнобильської трагедії, яку Україна відзначатиме 26 квітня.

У кожного малюнка - неповторний сюжет, виразна композиція, ідея вдячності тим, хто здійснив подвиг, та сподівання, що у майбутньому людству не доведеться переживати подібні катастрофи. 

 

На відкриття дитячого вернісажу завітали ліквідатори аварії на ЧАЕС, міський голова Костянтин Павлов, депутати міської ради.

"Я дуже вражений. Я не розумію, як діти, які ніколи не бачили цієї трагедії, з розповідей своїх батьків, дідів, із кінофільмів мають таке глибоке враження і вираження цієї думки і пам'яті. Дуже проникливі роботи", - зазначив мер.

 

Він пообіцяв, що соціальні програми підтримки чорнобильців у нашому місті й надалі працюватимуть. 

 

"Вони все тут показали. Це правда, як воно було. І в дитячих очах видно, що це страх, трагедія", - зауважив присутній на виставці Іван Баюр, ліквідатор аварії на ЧАЕС.

 

Ця експозиція у виставковому залі - один із міських заходів до 35-их роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції та вшанування криворіжців-ліквідаторів. 

 

"Дитяча виставка, на яку ми довго чекали. Ми запропонували нашим депутатам, департаменту соцзахисту та управлінню культури підтримати її проведення. Вона дуже важлива для нас, бо ми передаємо з покоління в покоління пам'ять про те, що відбулось в нашій країні", - каже Наталія Воробєй, співорганізаторка виставки, голова правління "Криворізького об'єднання ліквідаторів-інвалідів та їхніх родин "Чорнобиль-86".

 

Глядачі виставки подякували дітям - авторам щемних, промовистих робіт і, звісно, своїм землякам - ліквідаторам тієї страшної аварії.

 

Завітайте до залу, щоб побачити ці проникливі дитячі малюнки про найбільшу техногенну катастрофу в нашій країні та усій Європі.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: